0850 307 49 08
Telefon : 0850 307 49 08
7/24 Servis Ekibimizle Bir Telefon Uzaklığındayız
   0850 307 49 08
Yaygın Servis Ağı Auer Çağrı Merkezimiz Hizmetinizde
Auer servisi için 0850 307 49 08 no'lu çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.
Klimaların kullanım alanları oldukça geniş olmakla beraber soğutma alanında olduğu gibi ısınma alanında da klimalar kullanılmaktadır. Isınma alanında kullanılan klimalar bir sorun yaşandığında kışın o çetin gelen rüzgarlar, yağmurlar ve aynı zamanda da karlar ile birlikte dondurucu soğukların eşiğinde kalırız. Bu sorunları ortadan kaldırmak için de kaliteli bir Klima Servisi bulmanız gerekiyor. 

Klima markalarında başta olmak üzere; auer, Bosch, Arçelik ve daha birçok markanın en özenli şekilde ürettiği, sattığı klimalarda sorun yaşanırsa oldukça zor günler de kapınızda demektir. Su ısınma problemleri ya da peteklere sıcaklık gitmeme problemleri ile karşılan Klima sahipleri bu dertlerden muzdariplik yaşadığı için klimaları tercih etmektedirler. 
Klima Servis ile evlerinizi ısıtmak için kullanılanlarından bir tanesi de klimalar olmaktadır. Özellikle büyük evlerde, ofis ve iş yerlerinde daha çok tercih edilen Klimalarda su akıtma sorunları yaşanabiliyor olması ya da ayarlamalarında sorun yaşanabiliyor olması insanları klima ile ısınma ve soğutma ihtiyacına sürüklemektedir.
MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZDEN
RANDEVU OLUŞTURUN